Ostatní

 • Miele slaví 25 let v České republice

  Společnost Miele, výrobce prémiových spotřebičů, slaví 25. výročí zastoupení značky v České republice. Kromě domácností jsou přístroje Miele zastoupeny také v profesionálních provozech - v segmentu HORECA, v nemocnicích, pečovatelských ústavech nebo sportovních zařízeních a využívají je rovněž složky IZS. 

  více
 • Pražské folklorní dny roztančí Prahu: 28. - 30. 7. 2016

  Ve dnech 28.-30.7.2016 pořádá agentura Millennium Travel již desátý ročník mezinárodního setkání amatérských folklorních souborů "PRAŽSKÉ FOLKLORNÍ DNY".

  Akce se zúčastní 62 tanečních souborů z 23 zemí Evropy, Asie a Jižní Ameriky. Celkem v Praze vystoupí 1700 zpěváků, tanečníků a hudebníků.

   

   

  více
 • Útulek strážníků má další nové obyvatele

  Útulek pražských strážníků v Dolních Měcholupech má dva nové obyvatele. Ti zde čekají na své majitele.

   

   

  více
 • Oxid uhelnatý vydržíte dýchat jen pár minut. Pak už je to otrava...

  Pokud si myslíte, že nejhorším rizikem tropického počasí je úpal, jste na omylu. Vysoké teploty rozpalují komíny, a spalinové cesty v důsledku nemusejí fungovat tak, jak mají. Při nízkém tlaku se může komínový tah dokonce úplně zastavit, a vaše domácnost je náhle vystavena na milost a nemilost bezbarvému zabijákovi - oxidu uhelnatému. Jak potvrzují soudní znalci, v této situaci se vám může stát osudným i nevinné sprchování. 

  více
 • Festival Pražské folklórní dny (28.-30.7.2016)

  Ve dnech 28.-30.7.2016 pořádá agentura Millennium Travel již desátý ročník mezinárodního setkání amatérských folklorních souborů "PRAŽSKÉ FOLKLORNÍ DNY". 

  více
 • Do Kutné Hory za veterány i na koncerty

  Automobilové veterány opět zamíří v srpnu do Kutné Hory

  Konec srpna si pravidelně v diáři rezervují milovníci automobilových veteránů, skvělé zábavy a výborného jídla a pití. V kouzelných kulisách středověkého města Kutná Hora se totiž o víkendu 20. - 21. srpna odehraje Srpnové hodování a VIII. Veteran Rallye Kutná Hora 2016.

   

   

  více
 • Strašilka ostruhatá postrašila obyvatele Prahy 12. Strážníci ji odchytli a předali do útulku Městské policie Praha.

  Ve čtvrtek dopoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 12, že v prostoru autobusové zastávky Družná leze po jedné z laviček nějaký větší cizokrajný pavouk. Hlídka strážníků zde zjistila, že se nejedná o pavouka, ale o strašilku ostruhatou. Strážníci si proto přivolali své kolegy z odchytové služby a strašilku jim předali. Ti ji převezli do útulku městské policie v Dolních Měcholupech. Strašilka ostruhatá je původem z Nové Guiney a nejspíš utekla svému chovateli. 

  více
 • Překvapte své přátele na nové sociální síti MemoryPlace

  MemoryPlace.cz je webovou platformou pro společné setkávání, virtuální databází vzpomínek, umožňuje vytvářet vlastní kontaktní struktury - a to vždy na unikátním principu zasílání zhmotněných vzpomínek, snů či plánů. Většinou se jedná o moment překvapení pro autorem pozvané osoby (SMS, e-mailem nebo osobně) na vytvořenou stránku s trefně umístěným bodem s různým obsahem. 

  více
 • Nejlepší knižní novinkou na léto je příběh s několika set letou tradicí!

  Léto začíná mimořádnou akcí v řetězci Neoluxor. Na speciálních pyramidách najdete oblíbenou sérii „Soudce Ti" i její poslední přírůstek - „Tajemství čínské zahrady"! 

  více
 • Tichý dárce pomáhá

  Výtěžek z projektu Tichý dárce, který pořádá společnost Tichý svět, podpoří tlumočnické služby na podzimním festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením. Pátý ročník celorepublikového festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením se uskuteční od 24. 9. do 2. 10. 2016. Pro širokou veřejnost je připravena řada různorodých akcí, které vedou k setkávání slyšících, neslyšících, nedoslýchavých, ohluchlých, hluchoslepých lidí či uživatelů kochleárních implantátů. Akce jsou pro osoby se sluchovým postižením, ale i pro slyšící bezbariérové - je zajištěno tlumočení do znakového jazyka a simultánní přepis. 

  více
 • Lucie Vondráčková v létě vyjíždí na své unplugged turné KOUSEK ŠTĚSTÍ

  Zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková se po třech letech vydává na druhé turné ve své dvacetileté kariéře. Před třemi léty objela 10 velkých hal v Čechách a na Moravě společně s Michalem Davidem, se kterým vyprodala i pražskou O2 arénu (13.000 diváků). 

  více
 • Letní sezóna v Alanyi 2016 je letos výjimečná

  Populární Alanya na jihovýchodě Turecka je multikulturní letovisko nabízející teplé Středozemní moře (až 29°C), 300 slunných dní v roce, příjemné klima i v zimě, mnoho antických památek v okolí, pohostinnost..., a proto i druhý domov pro cca 40.000 zahraničních majitelů místních nemovitostí. 

  více