Do restaurace na kaviár zdarma, na pizzu za sex

Dva případy neplatičů během víkendu řešili pražští strážníci. Útratu za téměř dva tisíce korun odmítala zaplatit mladá žena. Mladý muž se při dožadování úhrady za pizzu a  pivo obnažil a chtěl zaplatit sexem.

 

 

Dvacetiletá cizinka v neděli večer dostala chuť na ne příliš tradiční kombinaci. Vybrala si k tomu restauraci v centru Prahy v Pařížské ulici, kde si objednala kolu a kaviár. Cenu za  svou konzumaci, v hodnotě téměř dvou tisíc korunu, však odmítla zaplatit. Vzhledem k tomu, že nebylo možno zjistit její totožnost na místě, strážníci z  Prahy 1 ji předvedli na Policii České republiky, která se bude případem dále zabývat.

Jiné řešení za svou nezaplacenou útratu měl dvaadvacetiletý muž. V pizzerii v Korunní ulici v sobotu večer snědl objednanou pizzu a zapil jí pivem. Peníze v hodnotě 160 Korun však u  sebe neměl. Začal vykřikovat, že svou útratu zaplatí sexem. K velkému překvapení dalších hostů a obsluhy se přede všemi obnažil a začal onanovat. Na místo byla přivolána hlídka strážníků z Prahy 2. Celou situací se bude nadále zabývat správní orgán. 

Publikováno 09. 03. 2017 v rubrice Krimi