Krimi

 • Strážníci odhalili černý odběr elektřiny

  Dobrou práci odvedli pražští strážníci, když odhalili černé odběratele elektrické energie. Přímo do lampy veřejného osvětlení si napojili prodlužovací kabel, aby se hezky v teple mohli dívat na televizi. 

  více
 • Dívka se propadla pod letenské kyvadlo

  Letenské kyvadlo, oblíbené setkávací místo nejen mladých, se stalo osudným devatenáctileté dívce. Díky další skvělé spolupráci strážníků, hasičů a záchranářů se jí podařilo zachránit.

  více
 • Další případy lidského hyenismu

  Hned dva případy lidského hyenismu řešili zaměstnanci útulku pro opuštěná zvířata pražské městské policii během čtvrtečního dne. Ošetřovatelé se nyní starají o zraněného psa a dvě týraná štěňata. 

  více
 • Do restaurace na kaviár zdarma, na pizzu za sex

  Dva případy neplatičů během víkendu řešili pražští strážníci. Útratu za téměř dva tisíce korun odmítala zaplatit mladá žena. Mladý muž se při dožadování úhrady za pizzu a  pivo obnažil a chtěl zaplatit sexem.

   

   

  více
 • Hospodská rvačka v podání dvou žen

  Že se neperou v hospodě jen muži, dokázaly v pátek dvě ženy. Příčinou měl být přítel jedné z nich. Zůstalo po nich poničené vybavení restaurace.

   

   

  více
 • Mladá řidička pod vlivem amfetaminu

  V rukou Policie České republiky skončila teprve devatenáctiletá žena. Měla pozitivní test na přítomnost návykových látek.

   

   

  více
 • Děti po lahvi rumu skončily v nemocnici

  Dvě nezletilé děti si udělaly mejdan u hřbitovní zdi na Floře. Společnost jim dělala lahev rumu, která se asi zjevila sama. Její původ totiž nebyly schopné vysvětlit.

   

   

  více
 • Několik pomatených osob předali strážníci záchranné službě

  V několika uplynulých dnech pražští strážníci zaznamenali tři případy pomatených osob. Ty nakonec skončily v rukou záchranné služby. Jeden z mužů dokonce demoloval svůj automobil.

  více
 • Strážník v osobním volnu zadržel hledaného mladíka

  Dobrou fyzickou kondici předvedl strážník pražské městské policie v osobním volnu. Když projížděl Roztokami u Prahy uviděl mladíka, který utekl hlídce místních strážníků. Zastavil vozidlo a muže po krátkém pronásledování dostihl a předal ho kolegům z roztocké obecní policie. Nakonec se ukázalo, že mladík byl v celostátním pátrání Policie ČR. 

  více
 • Dvě opilé řidičky uvízly v síti kontrol pražských strážníků

  Další dva případy opilých žen za volantem zaznamenali strážníci pražské městské policie. Oba případy šetří Policie ČR.

  více
 • Opilá matka navštívila se svým dítětem kadeřníka

  Případ silně opilé matky řešili strážníci z Prahy 14. Celou záležitost bude prověřovat Odbor sociálně právní ochrany dětí.

  Pátku minulého týdne bude pravděpodobně litovat matka, která zapomněla, že pečuje o svého čtyřletého syna a neodolala vysoké konzumaci alkoholických nápojů. Oznámení o potácející se ženě s dítětem po ulici v Horních Počernicích obdrželi strážníci v odpoledních hodinách. Na uvedeném místě však nikoho nenalezli, po krátkém pátrání je strážníci našli v nedalekém kadeřnictví, kde žena měla v úmyslu se nechat ostříhat. Ke zkrášlení však nedošlo. Usínala v křesle a nebyla schopná se na ničem domluvit, zatímco její čtyřletý syn jí sledoval zpovzdálí. Její ztotožnění nebylo vůbec jednoduché. Pětatřicetiletá matka, která měla snížené ovládací schopnosti, nakonec propukla v hysterický pláč a zhroutila se. Na místo po chvíli dorazila hlídka Policie České republiky, která si celou záležitost převzala a byl přivolán přítel opilé ženy, který si převzal chlapce do své péče. Dechová zkouška prokázala 
  přes 4 ‰ alkoholu. Případem se dále budou zabývat pracovnice Odboru sociálně právní ochrany dětí.

  více
 • Strážníci odhalili mladistvého pod vlivem alkoholu

  Šestnáctiletý hoch neukočíroval svou předčasnou touhu po alkoholu a skončil na záchytce.

  Skupinka podnapilé mládeže minulý pátek večer krátce po osmé hodině večerní na autobusové zastávce pražského Spořilova vzbudila pozornost občanů svým hlasitým chováním. Na základě telefonického oznámení se na místo určení dostavila hlídka strážníků, aby danou lokalitu prověřila. O kus dál si povšimla osoby, která měla problém s chůzí i celkovou motorikou a jejíž věk byl nápadně nízký. Kontrolní zkouška u teprve šestnáctiletého mladíka prokázala více jak 2 ‰ alkoholu. Na místo byla zavolána záchranná služba, která se po základním vyšetření rozhodla hocha převézt do jedné z pražských nemocnic. Přítomný lékař konající službu dále pak rozhodl o převozu na Protialkoholní záchytnou stanici. Hlídka Městské policie u převozu asistovala. Celá událost byla oznámena i Policii České republiky.

  více
Na začátek « 1 2 3 4 » Na konec