Novinky

 • Ostatní

  Co se dá dovézt z cest

  Muž z Prahy 5 zavolal do Útulku pro opuštěná zvířata pražské městské policie, že se jeho dcera právě vrátila z dovolené v Indonésii a našla v batohu štíra. 

  více
 • Ostatní

  Na Den dětí za sportovními legendami do OC Quadrio

  Na Den dětí ve středu 1. června se piazza před OC Quadrio promění v jedno velké sportoviště. Mezi 12. a 19. hodinou čeká všechny malé i velké nadšence spousta zábavy s českými sportovci. Připravena jsou tři sportovní stanoviště, na kterých si děti vyzkouší trénink pod vedením profesionálních trenérů a zhlédnou exhibiční zápasy s celebritami. Na programu je celá řada soutěžních disciplín, ve kterých bude možné poměřit síly s vrstevníky i idoly ze světa sportu. Na pódiu se v průběhu dne představí vybraní sportovci.

   

   

  více
 • Krimi

  Opilý cyklista napadl zdravotníky. Nakonec skončil na záchytce.

  Případ opilého cyklisty, který si způsobil pádem zranění v obličeji, řešili včera večer strážníci z Prahy 4. Protože mladý muž napadl záchranáře, skončil na protialkoholní záchytné stanici. 

  více
 • Ostatní

  Knižní novinka: Fit za 15 minut denně – první kniha fitness ikony Zuzky Light

  „Dejte mi 15 minut, a já vám dám tělo jedna báseň!" vzkazuje proslulá fitness trenérka Zuzka Light všem čtenářům a čtenářkám. A přidává ucelený cvičební a jídelní program na 30 dní, doplněný užitečnými radami a tipy, jak dosáhnout vysněné postavy. Fit za 15 minut denně - první knihu české rodačky, která se proslavila po celém světě svými krátkými a extrémně účinnými cvičebními videi na YouTube, vydává Ikar.

   

   

  více
 • Krimi

  Strážník v době svého volna poznal celostátně hledaného muže

  V době, kdy si měl jeden z pražských strážníků užívat zaslouženého odpočinku, poznal v jednom z mužů celostátně hledanou osobu, na kterou byl vydán příkaz k zatčení. Muže zadržel a předal kolegům ze státní policie. 

  více
 • Praha

  Váleli jsme se po autech, přiznali se muži

  Dva muže ve věku dvacet devět a třicet jedna let zadrželi pražští strážníci chvilku poté, co přijali oznámení, že mají nebezpečně vstupovat do vozovky a skákat po autech. Případem se dále zabývají policisté. 

  více
 • Ostatní

  Letištní expres AE pojede v sezoně každých 10 minut

  Podobně jako v loňském roce je od počátku května 2016 na základě dohody s Českými dráhami rozšířen provoz autobusové linky Airport Express (AE), která spojuje pražské hlavní nádraží s letištěm Václava Havla v Ruzyni. Přes den budou opět zkráceny intervaly této expresní linky z 30 na 15 minut.

  S ohledem na stále rostoucí počet cestujících i tržeb z jízdného na této lince však nasadí Dopravní podnik hl. m. Prahy od června do září ještě více autobusů. Od 1. 6. 2016 bude během dopoledního období cca do 14:00 zkrácen interval z 15 dokonce na 10 minut. Na linku tak bude nasazeno až 12 autobusů.

   

   

  více
 • Ostatní

  Nízkoprahový klub Beztíže v Praze 2 se okamžitě zařadil mezi nejúspěšnější v republice

  Raketový start má za sebou nový nuselský nízkoprahový klub pro děti a mládež Beztíže², který byl z iniciativy místostarostky Prahy 2 Alexandry Udženija otevřen 30. září 2015 v Jaromírově 63. Během prvního půlroku své existence opakovaně pomohl téměř stovce dětí ve věku od 11 do 18 let a nyní si vydobyl i odborné uznání. V kategorii Skokan roku se probojoval mezi tři finalisty Časované boty, celorepublikové soutěže České asociace Streetwork o nejlepší nízkoprahovou a terénní sociální službu. Slavnostní vyhlášení vítězů se konalo 21. dubna 2016.

   

   

  více
 • Ostatní

  Sedmnáctiletá dívka se sama nahlásila strážníkům, že utekla z výchovného ústavu

  Kolem půl desáté večer kontrolovali strážníci z Hlídkového útvaru stanici metra Zličín. Zde k nim přistoupila neznámá dívka a sdělila jim, že utekla z výchovného ústavu v Jižních Čechách. 

  více
 • Praha

  Strážníci poskytli první pomoc mladíkovi, který spadl z posilovací hrazdy

  Krátce po osmnácté hodině dorazil na Obvodní ředitelství městské policie v Praze 14 mladík a sdělil, že na hřišti pod služebnou spadl z posilovací hrazdy jeho kamarád, je v bezvědomí a potřebuje pomoc. Ještě dodal, že neví, zda by sám dokázal kamarádovi účinně pomoci. 

  více
 • Praha

  Sprejeři a zase sprejeři

  Další tři mladé muže, kteří sprejovali, kde neměli, zadrželi pražští strážníci téměř při činu. Pro podezření ze spáchání trestného činu je nyní prověřují policisté. Od začátku letošního roku strážníci předali do rukou policie 51 sprejerů. 

  více
 • Ostatní

  Vodňanské rybářské dny (11. – 14. května) nabídnou koncert Anety Langerové i jesetery v kašně. Otevřen bude i nový výukový pav

  Vodňany 5. května 2016 - Vodňanské rybářské dny mají tradici více než 25 let, letos se konají od středy 11. května do soboty 14. května. Kromě zábavy na koncertech Anety Langerové nebo kapely The Tap Tap a mnoha dalších hudebních, tanečních i sportovních vystoupení se návštěvníci mohou na přednáškách a výstavách dozvědět více o rybách 

  a rybářství, které má ve Vodňanech dlouhou historii. 

   

   

  více
Na začátek « 1 8 15 22 27 28 29 30 31 32 » Na konec