Novinky

 • Ostatní

  Srdcem ráj - Výstava umělkyně Aleny Kupčíkové

  22. června - 27. srpna 2016

  Galerie Crears, Nábřeží Dukelských hrdinů 442, Rožnov p. Radhoštěm

  Vernisáž 22. června od 17 hodin

  hudebně uvede Chris Coleman

  Naleznete svým srdcem ráj v umění? Je možné naleznout bod G?

  Chcete být součástí uměleckého díla tím, že darujete kus svého pubického ochlupení??

   

   

  více
 • Krimi

  Rvačka na Žižkově

  Konflikt několika mužů řešili v úterý večer strážníci z Prahy na pražském Žižkově. Případem se dále zabývají policisté 

  více
 • Krimi

  Strážníci vypátrali dvojici osob podezřelých z vykradení osobního automobilu

  Pozorný občan si všiml ženy a muže, kteří ukradli věci ze zaparkovaného vozidla. Strážníkům se dvojici odpovídajícího popisu podařilo vypátrat a předat kolegům ze státní policie. 

  více
 • Praha

  Strážníci předali Policii ČR opilou řidičku

  Další případ řidičky pod vlivem alkoholu zaznamenali v neděli v noci strážníci pražské městské policie. Případ dále šetří Policie ČR. 

  více
 • Krimi

  Strážník v osobním volnu zadržel opilého řidiče, který způsobil dopravní nehodu

  Jak se říká, čert nikdy nespí. Totéž by se dalo říct i o strážnících pražské městské policie. V sobotu v noci v osobním volnu strážník z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 5 zadržel opilého řidiče, který způsobil dopravní nehodu. 

  více
 • Krimi

  Strážníci předali policistům muže a ženu podezřelé z vloupání do vozidla

  Muž byl svědkem vloupání do vlastního vozidla. K podezřelé dvojici navedl hlídku městské policie. Případ dále šetří Policie ČR. 

  více
 • Praha

  Strážníci v centru Prahy zadrželi dalšího sprejera

  Již 66 sprejerů zadrželi od začátku roku pražští strážníci. Ten poslední čmáral na zeď parku v Divadelní ulici. 

  více
 • Ostatní

  Další případy koťat pohozených v kontejneru

  Po sobotním otřesném případu, kdy někdo vyhodil deset koťat v zauzlovaných igelitových taškách do kontejneru na plast, zaznamenali pracovníci útulku další dva případy opuštěných koťat. Ty někdo „pro změnu" pohodil u kontejnerů. 

  více
 • Ostatní

  Žáci z celé republiky se utkali v národním kole lesnické soutěže Mladí lidé v evropských lesích

  Žáci základních škol a studenti středních škol z celé republiky se 14. a 15. června 2016 utkali v národním kole 6. ročníku mezinárodní lesnické soutěže Mladí lidé v evropských lesích (Young People In European Forests - YPEF), které uspořádala Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze (FLD ČZU). 15 tříčlenných soutěžních družstev, která se probojovala od místních přes regionální kola, se utkalo v Kostelci nad Černými lesy v teoretických i praktických znalostech o lese a evropském i českém lesnictví. 

  více
 • Ostatní

  Hudební léto Kuks 2016

  Od 25. června do 20. srpna 2016 se bude konat 7. ročník mezinárodního festivalu Hudební léto Kuks. Na pěti sobotních koncertech konaných v kostele Nejsvětější Trojice v Kuksu od 18:00 hodin se představí řada špičkových interpretů - německý trumpetista Otto Sauter (člen souboru Ten of the Best - jeden z deseti nejlepších trumpetistů na světě), německý basbarytonista a laureát bachovské soutěže v Lipsku Markus Flaig, klarinetistka Ludmila Peterková, barytonista Ivan Kusnjer, ale i soubory Bennewitz Quartet, Musica Florea či Martinů Voices. Vedle novodobé premiéry skladby Haydnova žáka Blažeje Smrčka z kukského archivu zazní i světová premiéra skladby pedagoga University of York v Anglii Thomase Simaku. Záštitu nad festivalem převzali ministr kultury Daniel Herman, kardinál Dominik Duka a šéfdirigent České filharmonie Jiří Bělohlávek. 

  více
 • Praha

  Strážníci odhalili další nezletilce pod vlivem alkoholu

  Další tři děti pod vlivem alkoholu odhalili včera v podvečer strážníci z Prahy 2. Celou věcí se dále budou zabývat úředníci sociálky. 

  více
 • Krimi

  Opilá amazonka napadala hosty restaurace

  Hlášení o agresivní ženě, která napadá v baru hosty, přijali v sobotu v noci strážníci z Prahy 1. Když se žena pokusila napadnout i strážníky, přiložili jí služební pouta. Jejím chováním se budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu. 

  více
Na začátek « 1 8 15 22 23 24 25 26 27 28 29 32 » Na konec