Novinky

 • Praha

  Téměř v pravé poledne se cizinka koupala nahá v kašně v centru Prahy

  Zřejmě velké vedro zbavilo ženu veškeré cudnosti, a proto si zcela nahá vlezla do kašny v centru metropole a nechala se osvěžovat vodou. To, že je park plný lidí, včetně malých dětí jí bylo úplně jedno. Osmatřicetiletá žena bude muset své chování vysvětlovat úředníkům správního orgánu. 

  více
 • Krimi

  Další sprejeři „skončili v rukou“ pražských strážníků

  Rekordní počet 103 osob předali pražští strážníci od počátku roku pro podezření ze spáchání trestného činu - poškozování cizí věci - svým kolegům z policie. Poslední čtyři zadrželi během uplynulého víkendu v centru metropole a v Praze 12. 

  více
 • Praha

  Zábavné odpoledne pro děti i dospělé

  Přijďte 14. 9. 2016 po obědě na nám. Míru v Praze. Čeká Vás bohatý program s mnoha známými umělci.

  Život dětem o.p.s. všechny srdečně zve ve středu 14. 9. od 12:30 do 16:30 na nám. Míru v Praze 2, kde se koná Zábavné odpoledne pro děti i dospělé. Touto ojedinělou akcí zahajuje Život dětem tradiční podzimní Srdíčkové dny ve prospěch rodin s vážně nemocnými dětmi.

   

   

  více
 • Praha

  Móda inspirovaná folklorem se představí na zahájení 12. Mariánského podzimu

  Iniciátorky projektu FOLKLOVE Lucia Brinzanik a její společnice Soňa Trubíniová představí ve čtvrtek 15. září 2016 od 19 hodin v Mariánských Lázních jedinečné kolekce oblečení, šperků a doplňků inspirovaných folklorem. Netradiční performance obohatí energické vstupy folklorního souboru Jadlovček ze slovenského města Margecany.

  více
 • Ostatní

  Začíná poslední tour slavných bratrů Bubeníčků! Představí se 7krát v ČR a jednou na Slovensku!

  Poslední vstupenky ještě v Ostravě a Bratislavě!

  V sobotu oficiálně odstartuje poslední tour legendárního sourozeneckého baletního dua Jiřího a Otto Bubeníčkových. Sedmi představeními ORFEUS, v rámci Les Ballets Bubeníček Tour v Česku a jedním na Slovensku, se tak definitivně rozloučí se svou profesionální kariérou! Všude jsou unikátní představení vyprodána, i tam, kde bylo další přidáno. Pouze v Ostravě, kde představení startují, a v Bratislavě zbývá ještě několik volných vstupenek!

   

   

  více
 • Praha

  Kouzelná Praha 1, rodinné odpoledne pro všechny generace

  V neděli 25. září se areál Tyršova domu na Malé Straně promění v místo kouzel, hudby, tance. V rámci rodinného odpoledne pro všechny generace "Kouzelná Praha 1" se návštěvníci mohou těšit na show iluzionisty Pavla Kožíška, vystoupení Lakomých Barek nebo skupiny Abba World Revival. Na programu bude také cvičení a exhibiční show na trampolíně, kuchařská show, pétanque, dílny a workshopy pro děti a představí se i Muzeum hl. m. Prahy. 

  více
 • Ostatní

  České kulturní dědictví se prezentuje v UNESCU Centru světového dědictví v Paříži

  Dne 5. 9. 2016 se otevírá ojedinělá výstava českých památek v budově ředitelství UNESCO v Paříži. Mezinárodní festival architektury a urbanismu Architecture Week Praha v jeho jubilejním 10. ročníku pořádá tuto výstavu s názvem Památky mé země, s podtitulem Hravý architekt - Památky očima dětí ve spolupráci s UNESCO Centrem světového dědictví, na základě partnerství těchto dvou institucí uzavřeného v minulém roce jako výsledek dlouhodobé spolupráce. 

  více
 • Krimi

  Strážníci předali policistům pachatelku, která se pokusila odcizit z prodejny 74 zubních past

  V neděli dopoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 4, že v jednom ze supermarketů v ulici V Štíhlách zadržel pracovník bezpečnostní služby ženu, která se pokusila odcizit 74 zubních past. Ty chtěla „nepozorovaně" provézt v tašce, kterou si dala do nákupního vozíku. Hlídka po příjezdu kontaktovala vedoucího prodejny, který byl oznamovatelem, a ten jim označil ženu, která se pokusila zboží za bezmála 7 400 Kč odcizit. Hlídka k ní přistoupila a vyzvala ji k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Pro své jednání však žena rozumné vysvětlení neměla. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu byla celá věc předána k dalšímu řešení přivolaným policistům.   

  více
 • Krimi

  Opilý muž se střelnou zbraní za opaskem a taškou plnou marihuany. Takového pachatele dopadli strážníci z Prahy 2 a předali ho p

  V úterý ráno bylo oznámeno na tísňovou linku 156, že Polskou ulicí prochází nějaký muž, který je evidentně opilý, protože vždy po chvíli upadne na zem nebo na nějaký zaparkovaný automobil. Hlídka strážníků po příjezdu spatřila muže odpovídajícího popisu, který se zrovna o jedno ze zaparkovaných vozidel opíral. Strážníci k muži přistoupili a vyzvali ho k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Muž nebyl schopen srozumitelně hovořit a jen stěží stál na nohou. Jeden ze strážníků si povšiml, že muž má na opasku za zády v pouzdru zasunutou střelnou zbraň. Proto mu ji strážníci po marných výzvách museli sami odebrat. To však nebylo všechno. Když chtěl muž strážníkům předložit průkaz totožnosti, sáhl do tašky, kterou měl v ruce. Ta mu spadla na zem a z ní vypadly kromě dokladů i krabičky, ve kterých byly sáčky se sušinou nápadně se podobající marihuaně. Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření. 

  více
 • Praha

  Mezinárodní taneční soutěž Prague Open 2016

  Vážení příznivci tanečního sportu, je nám ctí přivítat vás na mezinárodní taneční soutěži Prague Open 2016, která je zařazena do světového žebříčku soutěží s nejvyšším bodovým statutem. 

  více
 • Praha

  Pražský Vyšehrad ovládne festival VyšeHrátky

  Ve dnech 3. - 11. září 2016 se na pražském Vyšehradě již tradičně koná 13. ročník festivalu VyšeHrátky. Přijďte si prodloužit prázdniny o týden!

  více
 • Praha

  Pražští strážníci spolu s policisty budou na přechodech u škol dohlížet na bezpečnost školáků

  Stejně jako v minulých letech i na začátku letošního školního roku budou pražští strážníci a policisté ve zvýšené míře hlídat přechody pro chodce v blízkosti škol a školských zařízení. Zvýšený dohled nad bezpečím školáků na přechodech bude pokračovat i v dalších zářijových dnech.  

   

  „Jsem velmi rád, že díky těsné součinnosti Městské policie Praha a Policie ČR budou přechody v blízkosti škol bezpečné. Bezpečnost dětí v dopravě je jednou z našich priorit," řekl Bc. Libor Hadrava, radní HMP pro oblast bezpečnosti.

   

   

  více
Na začátek « 1 8 15 17 18 19 20 21 22 23 29 32 » Na konec