Novinky

 • Krimi

  Několik pomatených osob předali strážníci záchranné službě

  V několika uplynulých dnech pražští strážníci zaznamenali tři případy pomatených osob. Ty nakonec skončily v rukou záchranné služby. Jeden z mužů dokonce demoloval svůj automobil.

  více
 • Krimi

  Strážník v osobním volnu zadržel hledaného mladíka

  Dobrou fyzickou kondici předvedl strážník pražské městské policie v osobním volnu. Když projížděl Roztokami u Prahy uviděl mladíka, který utekl hlídce místních strážníků. Zastavil vozidlo a muže po krátkém pronásledování dostihl a předal ho kolegům z roztocké obecní policie. Nakonec se ukázalo, že mladík byl v celostátním pátrání Policie ČR. 

  více
 • Ostatní

  HRŮZA NA ZÁMKU: Zpěvák Michal Hrůza chystá na přelomu května a června turné po českých a moravských zámcích

  K letošní oslavě 20 let na hudební scéně a nové autorské desce si zpěvák Michal Hrůza se svojí Kapelou Hrůzy nadělí v květnu a červnu koncertní turné po českých a moravských zámcích. Večerní vystoupení v historických prostorách zámků Sychrov, Zbiroh, Valtice a Telč doplní bohatý odpolední program pro celé rodiny.

  více
 • Ostatní

  Filmová výstava Císařův pekař - Pekařův císař v Klášterech Český Krumlov prodloužena až do konce března!

  Dvoudílná historická komedie o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi Císařův pekař a Pekařův císař s Janem Werichem v hlavní dvojroli od svého vzniku v roce 1951 baví generace diváků. Přijďte zavzpomínat na slavný film do areálu Klášterů Český Krumlov! Pozoruhodná výstava Císařův pekař – Pekařův císař byla pro velký zájem prodloužena až do 31. března.

  více
 • Ostatní

  Internetové společnosti jsou novodobé Sirény. Vábí nás na bezplatné služby a vedou nás do zkázy.

  Za svou nenasytnou poptávku po informacích a zábavě zdarma musíme zaplatit vysokou cenu. Svým soukromím a svobodou.

   

  Takto devastačně se internet a související technologie už projevily devalvací tvůrčí práce a potlačením autorských práv. Podle Jarona Laniera budou po hudbě a žurnalistice, kde se tyto tendence již naplno projevily, následovat další obory a oblasti našeho života. Ve své knize „Komu patří budoucnost" tento vědec a vizionář připomíná, že původní idea průkopníků internetu hlásala rovnostářství a vymanění se kontrole establishmentu.

  více
 • Praha

  Užijte si v Praze "Ledovku"

  I když by to tak mohlo vypadat, nechceme vás zvát na kluziště, ale na tradiční akci Ledová Praha, kterou už posedmnácté pořádá v době pololetních prázdnin (letos 3. až 5. února) Pionýr a Nadace Dětem 3. tisíciletí. Po tyto tři dny se v ulicích Prahy budete moci setkat s tisíci dětí, pro něž je připravena bohatá nabídka zvýhodněných a volných vstupů do muzeí, historických památek a dalších zajímavých míst. Vše, co k využití této příležitosti potřebují, je takzvaná Ledová karta, kterou získají zdarma. Jedinou starostí tak je vybrat si z více než čtyř desítek míst, kam mohou vyrazit, protože všechno se za jeden víkend stihnout nedá... 

  více
 • Praha

  Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2017

  Zveme všechny studenty a pedagogy středních škol všech zaměření na X. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2017, který proběhne ve dnech 25. a 26. 1. 2017 na výstavišti PVA Expo Praha - Letňany v hale č.4. Veletrh bude pro veřejnost otevřen denně od 8 do 16 hodin. Pro návštěvníky bude zdarma v provozu autobusová linka od stanice metra „Letňany" ke vstupu do haly. 

  více
 • Ostatní

  Přenos derniéry Ovčáčka čtveráčka: už 60 kin, projekce

  Od minulého týdne, kdy byl oznámen přímý satelitní přenos z derniéry nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček Městského divadla Zlín, se k projektu připojila další dvacítka kin. Přenos proběhne v úterý 7.února od 17:15 hodin. Počet participujících kin je momentálně 58. Pražská Lucerna, kino Art v Ostravě či Reduta v Brně měly přenos zcela vyprodaný během několika hodin od zahájení předprodeje. Přidávají proto opakování ze záznamu, který promítnou bezprostředně po konci přímého přenosu ještě 7.února. Další vyprodaná kina jsou v tuto chvíli například Kotva v Českých Budějovicích, kino Na fialce v Říčanech nebo multiplexy GA Cinema ve Zlíně a Cinestar na pražském Andělu. Multiplexy však mají tu výhodu, že mohou dle diváckého zájmu přidávat další sály a pružně tak navyšovat kapacitu, kterou mají na přenos v prodeji, což se také děje. Nejaktuálnější informace naleznou diváci na stránkách distributora www.prenosydokin.cz

  více
 • Ostatní

  Bob Dylan: 100 písní a fotografií

  Bob Dylan je nejslavnější básník, zpěvák a skladatel - legenda, superstar a svérázný nonkonformní individualista, který málokdy prozrazuje detaily ze svého osobního života. 

  více
 • Ostatní

  Pavel Šporcl vydává vlastní virtuózní variace české hymny Kde domov můj. Posluchače chce přimět k národní hrdosti

  Skladba Kde domov můj, ze které se stala česká státní hymna, zazněla poprvé ve Stavovském divadle v roce 1834. Nyní nahrál houslista Pavel Šporcl virtuózní variace skladby pro sólové housle. Vydává ji agentura ŠPORCL ARTS Agency v distribuci vydavatelství Supraphon.

  více
 • Ostatní

  Ovčáček čtveráček z bohnické léčebny satelitem do kin

  V úterý 7. února 2017 bude od 17:15 do čtyřech desítek českých a moravských kin vysílán přímý satelitní přenos derniéry nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček Městského divadla Zlín. Jde o mimořádně úspěšnou a divácky populární hru autora, režiséra a také ředitele zlínského divadla, Petra Michálka. Producentem přenosu je distribuční label prenosydokin.cz. 

  více
 • Ostatní

  Nový program pro ženy podnikatelky

  A je tu první program, který učí ženy, jak začít podnikat! Program Podnikatelkou za 30 dní vyšel teprve nedávno, a to 27.12.2016. Už teď z něj, ale čerpají desítky žen, které mají sen a jdou si za svým. Do programu lze vstoupit kdykoli, jde totiž o evergreen, což znamená, že program běží neustále a můžete tak naskočit třeba hned. 

  více
Na začátek « 1 8 10 11 12 13 14 15 16 22 29 32 » Na konec