Novinky

 • Praha

  Na Women for Women přišlo do Grébovky přes 6500 lidí

  Nádherné počasí, skvělý program, zvučná jména a pohodová atmosféra, to vše přilákalo v sobotu do pražské Grébovky přes 6,5 tisíce lidí! Konal se tu druhý ročník akce WOMEN FOR WOMEN DEN RODINY, který pořádala obecně prospěšná společnost Women for Women. Moderátor, kterým byl zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner to už na začátku pojal jako obrovský celodenní mejdan pod širým nebem a k tomu všechny vyzval. 

  více
 • Krimi

  Další případy lidského hyenismu

  Hned dva případy lidského hyenismu řešili zaměstnanci útulku pro opuštěná zvířata pražské městské policii během čtvrtečního dne. Ošetřovatelé se nyní starají o zraněného psa a dvě týraná štěňata. 

  více
 • Ostatní

  Výstava obrazů Lucie Staňkové ve Viole - struktury a ornament

  Foyer Divadla Viola je nejen příjemným místem k posezení, ale především dějištěm pravidelných výstav. Do 27. 5. zde své akryly a oleje představí Lucie Staňková

  více
 • Ostatní

  Veletrh Antique představí i „poslední šperk egyptské královské dynastie“

  Na jarním veletrhu starožitností Antique bude k vidění také historická kuriozita - zlatý náramek a zlatý prsten, které v roce 1952, těsně před svým svržením, objednal tehdejší egyptský král Farúk I pro svou manželku. 

  více
 • Ostatní

  Více jak 410 strážníků z 30 měst se zapojí do celostátní akce JEHLA. V jeden den budou čistit svá města od použitých jehel a in

  Pražští strážníci zopakovali svou výzvu vůči kolegům z dalších měst. Do celorepublikové akce JEHLA, kterou si poprvé společně vyzkoušelo 8 městských a obecních policií loni na podzim, se zapojili další strážníci. V úterý 18. dubna spojí síly strážníci z 30 měst a obcí České republiky a pokusí se s přicházejícím jarem vyčistit svá města od nebezpečného infekčního materiálu po narkomanech. Do celostátní akce se zapojí více jak 410 strážníků včetně asistentů prevence kriminality.

   

   

  více
 • Praha

  Kulturní tip: Výstava pozoruhodných fotografií Váš pohled, náš svět v pražském Kině Pilotů

  Jaký je svět dětí se vzácným onemocněním a jak se na tyto děti dívá okolí? Ve foyer Kina Pilotů v Praze-Vršovicích je do 31. května k vidění ojedinělá výstava nazvaná Váš pohled, náš svět. Velkoformátové černobílé snímky fotografa Lukáše Trčky zachycující vážně nemocné děti doprovázejí výroky, které vyslechli rodiče od známých i neznámých lidí často ještě v době, kdy se smiřovali se závažnou diagnózou... Slovem můžeme ublížit i pomoci. Přijďte si prohlédnout fotografie, které mohou být svědectvím o každém z nás. 

  více
 • Ostatní

  Oslavte svátek knihy v knihkupectví nebo knihovně. Kniha bude slušet i vám.

  Světový den knihy a autorských práv, který se slaví 23. dubna, připomíná Svaz knihkupců a nakladatelů od 18. dubna celotýdenní kampaní Kniha ti sluší. Do kampaně se zapojí nakladatelé, autoři, knihkupectví a také knihovny po celé České republice. Všichni si pro čtenáře a milovníky knih připravili nejrůznější překvapení, autogramiádami, soutěžemi či slevy. 

  více
 • Praha

  Praha se na Den sv. Patrika promění v malé Irsko!

  17. března vypukne oslava Dne svatého Patrika, jakou Praha ještě nezažila. Těšte se na netradiční show na Vltavě s vířivkami pod širým nebem, irské kapely v čele s irským hudebníkem žijícím v Praze Travisem O'Neillem či Bobem O'Keeffem, DJs vystoupení, Tonyu Graves, promítání filmů, výstavy, ale třeba také barmanské show, pop up bary s výjimečnou whiskey nebo irskou gastronomii! 

  více
 • Krimi

  Do restaurace na kaviár zdarma, na pizzu za sex

  Dva případy neplatičů během víkendu řešili pražští strážníci. Útratu za téměř dva tisíce korun odmítala zaplatit mladá žena. Mladý muž se při dožadování úhrady za pizzu a  pivo obnažil a chtěl zaplatit sexem.

   

   

  více
 • Krimi

  Hospodská rvačka v podání dvou žen

  Že se neperou v hospodě jen muži, dokázaly v pátek dvě ženy. Příčinou měl být přítel jedné z nich. Zůstalo po nich poničené vybavení restaurace.

   

   

  více
 • Krimi

  Mladá řidička pod vlivem amfetaminu

  V rukou Policie České republiky skončila teprve devatenáctiletá žena. Měla pozitivní test na přítomnost návykových látek.

   

   

  více
 • Krimi

  Děti po lahvi rumu skončily v nemocnici

  Dvě nezletilé děti si udělaly mejdan u hřbitovní zdi na Floře. Společnost jim dělala lahev rumu, která se asi zjevila sama. Její původ totiž nebyly schopné vysvětlit.

   

   

  více
Na začátek « 1 8 9 10 11 12 13 14 15 22 29 32 » Na konec